Series
Ratings
64
You Season 3Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5