Series
Ratings
18
Witch HuntRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5