Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Super BandRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SK8 the InfinityRated ★ 4.5
Cute High Earth Defense Club LOVE!Rated ★ 2.5
Cute High Earth Defense Club Love! Love!Rated ★ 2.5
IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 4.0
IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 5.0
IDOLiSH7Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0