Series
Ratings
86
Fubar Season 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 1.5
The FableRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Barbarians Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Barbarians Season 1Rated ★ 4.0
Million Yen WomenRated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 5.0