Movies
Ratings
14
OppenheimerRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
FluRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0