Series
Ratings
154
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
The Sand FlowerRated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The MatchmakersRated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0