Series
Ratings
113
My First First Love Season 2Rated ★ 4.0
My First First LoveRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Black SailsRated ★ 3.5
The FollowingRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5