Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
My DemonRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0