Titles you rated
MoonlightRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
CrashRated ★ 2.5
PlaytimeRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5- GodspeedRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
MassRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0