Titles you rated
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 4.0
- Shooting Stars - Infinite UniverseRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
LTNSRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5