Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Heroes Next DoorRated ★ 2.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- 2005 KBS 드라마시티-거미여인의 사랑법 - 연애ⅡRated ★ 4.0
What You Cherish Can Never Be ForgottenRated ★ 4.0- HuRated ★ 4.0
- Jigeum Urineun Supeuro GandaRated ★ 3.5
- Eoneu Meotjin NalRated ★ 2.5