Series
Ratings
15
Mr. RobotRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
LutherRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
WestworldRated ★ 1.5
WestworldRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5