Series
Ratings
12
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0