Series
Ratings
93
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
CasshanRated ★ 3.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0