Movies
Ratings
228
RougeRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 1.0
My Bloody ValentineRated ★ 4.0- 소리여모여라Rated ★ 4.0
Aikatsu! × PriPara THE MOVIE -A Miraculous Encounter!-Rated ★ 5.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
Dead RingersRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Pop in QRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
VideodromeRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
OasisRated ★ 4.0