Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0- ItRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Oats StudiosRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0