Titles you rated
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5