Titles you rated
Paths of the SoulRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 2.0
A Monster CallsRated ★ 4.5
Feels Good ManRated ★ 3.5
The Teachers' LoungeRated ★ 0.5
Carmine Street GuitarsRated ★ 4.0
HoneylandRated ★ 5.0
People and MeatRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
PearlRated ★ 0.5
Misha and the WolvesRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5