Series
Ratings
135
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 0.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Elite Season 5Rated ★ 0.5
MaidRated ★ 0.5
MononokeRated ★ 5.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 5.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0