Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Run OnRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 2.0
Band of SistersRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.5- FamilyRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 1.5