Series
Ratings
81- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- We Are PreCure: Max HeartRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5