Titles you rated
SolaninRated ★ 3.0
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 2.0
Superpower GirlRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 0.5
Red Mask KF94Rated ★ 2.5
Therapy for a VampireRated ★ 3.0
Monkey ShinesRated ★ 2.0
The Green InfernoRated ★ 1.5
IdentityRated ★ 1.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
The Imaginary Dog and the Lying CatRated ★ 2.5
The Ghost TheaterRated ★ 3.0
Zombie Land Saga: Yumeginga ParadiseRated ★ 3.5
Life goes onRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 4.0
ConcussionRated ★ 3.5
It's a Beautiful DayRated ★ 0.5- 패는여자Rated ★ 0.5