Series
Ratings
48
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 4.5
- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0