Series
Ratings
104
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0