Series
Ratings
81
All My Love For YouRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0