Movies
Ratings
1011- HumintRated ★ 0.5
Speak No EvilRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
FAQRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0- Nipple War3Rated ★ 3.0
Red Mask KF94Rated ★ 3.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.0
Menace II SocietyRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.5
Justice, My Foot!Rated ★ 2.5
Aguirre: The Wrath of GodRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
A Normal WomanRated ★ 1.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0