Movies
Ratings
16
Attila MarcelRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.0