Series
Ratings
61
Why Women KillRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0