Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Wonder ManRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 5.0
Pacific Rim: The Black Season 1Rated ★ 3.5
Gen V Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
CassandraRated ★ 3.5
From Season 3Rated ★ 5.0
From Season 2Rated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 4.5
From Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 5.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 5.0
PreacherRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 5.0