Movies
Ratings
72
ElementalRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Kinky BootsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5