Series
Ratings
381
Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 2.5
Killer SallyRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Jimmy Savile: A British Horror StoryRated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.5
Fred & Rose West: A British Horror StoryRated ★ 2.5
PluribusRated ★ 3.5
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
BootsRated ★ 3.5
Madoff: The Monster of Wall StreetRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 2.0