Movies
Ratings
984
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Single8Rated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5