Titles you rated
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Alternate World PharmacyRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5