Series
Ratings
81
The TyrantRated ★ 4.0
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.0
The ManipulatedRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
Final DraftRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0