Series
Ratings
124
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
The Powerpuff GirlsRated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 2.5
Petite Princess YucieRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 1.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0