Series
Ratings
97
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 2.0
Page TurnerRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Righteous LoveRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 3.0