Movies
Ratings
251
RudderlessRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.5
StreetDance 2Rated ★ 0.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
Hill of FreedomRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
La maison de HimikoRated ★ 4.5
NanaRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 1.0
Mr. GoRated ★ 0.5
How to Steal a DogRated ★ 1.5