Movies
Ratings
90
Finding NemoRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0