Movies
Ratings
359
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0