Movies
Ratings
119
ArrivalRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 0.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5