Series
Ratings
158
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0