Series
Ratings
11
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Laid-Back CampRated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 3.5
MomokuriRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Residential ComplexRated ★ 5.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0