Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Badland HuntersRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0