Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
NarcosRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
WayneRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5