Titles you rated
- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
The GrinchRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5- The Mountain Between UsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 2.5