Movies
Ratings
97
RoomRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 2.0
SecretRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Independents' DayRated ★ 1.5
Deep RisingRated ★ 1.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 1.5
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.5