Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 2Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 1.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
- AjinRated ★ 1.0
STEINS;GATERated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0