Series
Ratings
56
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 2.5
HouseRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.0
Friends Season 6Rated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0