Movies
Ratings
698
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Nun IIRated ★ 2.0
The NunRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5