Series
Ratings
28- K-ON!Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 1.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0